Kompleksowa sprzedaż i montaż okien i drzwi

Okna - profile Aluplast

profile okienne aluplast 4000

 

Współczesne okna muszą zapewniać komfort i wysokie walory użytkowe oraz sprostać najsurowszym wymaganiom trwałościowym i środowiskowym. Przede wszystkim powinny być dopasowane do Państwa indywidualnych życzeń.

Dzięki olbrzymiej różnorodności systemu profili okiennych aluplast możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. System Ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Pięciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Więcej

 

Rama o szerokości 85mm to rozwiązanie, przy projektowaniu nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Idealnie dopasowanie elementów i ich wzajemna kompatybilność pozwoliły połączyć w nowej serii niezwykle popularny wariant skrzydła z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową ramą o szerokości 80 mm, co gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Jego kształt, kolor i funkcje pozostawiamy do dyspozycji Państwa i architekta. Zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym gotowe okno aluplast jest zawsze na najwyższym poziomie.

Więcej

 

profile okienne aluplast 7000

profile okienne aluplast 8000

 

 

 

System Ideal 8000 - nowy wymiar energooszczędności. Nagrodzony złotym medalem BUDMA 2013 system sześciokomorowy o głębokości zabudowy profili 85mm z systemem trzech uszczelek.

Więcej

 

Wielkością określającą izolacyjność cieplną jest współczynnik k. Im jest on mniejszy, tym lepsza jest izolacja cieplna. Duża głębokość zabudowy, jak i ukształtowanie profili w technice wielokomorowej umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Oszczędzacie Państwo energię, a tym samym swoje pieniądze! O dużym zaufaniu do naszych systemów okiennych \ świadczy fakt, że okna w wykonane z naszych profili zostały wyposażone dwie najbardziej na północ wysunięte stacje badawcze na Spitsbergenie.

profile okienne

 

okna

Kolejną niewątpliwą korzyścią związana z wymianą okien jest podniesienie komfortu mieszkania, poprzez uzyskanie lepszych parametrów izolacyjności akustycznej.

Wielokomorowa budowa profili aluplast, specyficzny kształt i osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach oraz zastosowanie odpowiedniego pakietu szybowego gwarantują Państwu zbawienną ciszę.

Nasze dobre samopoczucie nie zależy tylko od zabezpieczenia przed klimatycznymi lub akustycznymi niedogodnościami. Nasze okna i drzwi mają chronić przed włamaniami.

Zatroszczyliśmy się o to przy opracowywaniu konstrukcji stosując:

 • jako materiał wysokoudarowe, twarde PVC
 • profile wielokomorowe o grubych ściankach
 • przesunięcie osi wrębu okuciowego o 13 mm od krawędzi ramy, co daje możliwość stosowania szerszych zaczepów okuć
 • wzmocnienia stalowe w skrzydłach okiennych i ościeżnicach

 

 

Okna i drzwi nadają charakter domowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obok wszystkich uwarunkowań funkcjonalnych, położenie, forma i kolor tych elementów budowlanych są znaczącym środkiem kształtującym wygląd budynku. Nasza paleta profili oferuje indywidualne możliwości nadawania kształtu. Zależnie od charakteru budowli można wybierać pomiędzy wersja skrzydła i ościeżnicy o powierzchniach leżących w jednej płaszczyźnie, a wersjami z płaszczyznami przesuniętymi względem siebie. Różnorodne szerokości powierzchni widocznych, różna głębokość zabudowy (od 50 do 80 mm) oraz szeroki program profili umożliwiają dowolną stylizacje okien i wybór rozwiązań specyficznych dla danego obiektu.

W domu powinien być zapewniony stały dopływ świeżego powietrza poprzez szczeliny w oknach lub specjalne otwory nawiewne. Przenikanie powietrza przez zamknięte okna określa się współczynnikiem infiltracji powietrza "a". Właściwy mikroklimat w pomieszczeniu daje a = 0,1 - 1. Urządzeniem umożliwiającym uzyskanie kontrolowanej wymiany powietrza jest znajdujący się w naszej ofercie nawiewnik okienny Regel-air.

 

okna

Profile okienne

profile

rund-2
salamder-streamline-2
bluev92-2
IKONA-BLUEVO-73-SUNLINE-CLA
Bluewolution-73-mm-rund-2
b73-z-nakladka-alu
1

 

 

Oferujemy okna oraz drzwi m.in. takich firm jak: 

 •  Wikęd
 •  Pol-Skone
 •  DRE
 •  Erkado
 •  Grobud
 •  BROS
 •  Porta Drzwi

oraz wiele więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w dokumencie "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych."
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.