Kompleksowa sprzedaż i montaż okien i drzwi

Rolety wewnętrzne

markizy okienne 

 

Aby w pełni zaspokoić Państwa gusta i potrzeby posiadamy w naszej ofercie kilka systemów roletek materiałowych z dużym katalogiem kolorystycznym tkanin. Możemy dopasować kolorystykę i wielkość zaciemnienia jak i sposób mocowania do aktualnych Państwa potrzeb.


Dzięki bezinwazyjnym mocowaniom nie uszkadzamy ram okiennych nowoczesnych okien PCV czy drewnianych . Mamy również możliwość całkowitego ukrycia zwijanej tkaniny w kasetce co zapobiega jej zabrudzeniu .

 

zaluzje-3
markizy
zaluzje-2
zaluzje
montaz-zaluzji
okna-2


Wertikale

wertikale

 

 

 

Produkcja naszych żaluzji pionowych oparta jest na kolekcji tkanin dekoracyjnych i zaciemniających firmy SELT.

Tkaniny posiadają atesty higieniczne i na niepalność dzięki czemu spełniają aktualnie obowiązujące normy stosowania w pomieszczeniach instytucji publicznych.


Dzięki zastosowaniu żaluzji pionowych uzyskacie Państwo możliwość regulacji natężenia oświetlenia wnętrza oraz przyjemny jego klimat. Zastosowanie jednego spośród 6-ciu typów sterowania sprawi, że w każdym wnętrzu uzyskacie Państwo odpowiednią funkcjonalność żaluzji.

wertikale

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w dokumencie "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych."
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.