Kompleksowa sprzedaż i montaż okien i drzwi

Rolety

rolety zewnętrzne

 

 

 

Rolety zewnętrzne aluminiowe są doskonałym zabezpieczeniem przed czynnikami z zewnątrz. Rolety te stanowią bardzo dobrą izolację cieplną zapewniając oszczędność energii, izolacji akustyczną, chronią przed wiatrem, deszczem, nadmiernym nasłonecznieniem, a także zabezpieczają przed hałasem i obciążeniami z zewnątrz. Ponadto rolety zewnętrzne zapewniają każdemu użytkownikowi zachowanie prywatności i dyskrecji oraz chronią przed nieproszonymi gośćmi.

 

 

Profile aluminiowe tworzące pancerz rolety, wypełnione są pianką poliuretanową i pokryte specjalnie wypaloną farbą, gwarantująca wysoką odporność na ścieranie. Pancerz zwijany jest do skrzynki, której rodzaj stosowany jest w zależności od potrzeby i możliwości montażu.

rolety

 

rolety

 

 

 

1. Skrzynka do rolety montowana na mur - zaletą takiego montażu jest brak ograniczenia prześwitu otworu. Montaż na murze najlepszy jest w przypadku wykończonych budynków.

2. Skrzynka do rolety montowana do wnęki - zalety takiego montażu to: wszechstronność stosowania oraz większe właściwości ochronne. Wadą jest ograniczenie światła otworu przez kasetę.

3. System podtynkowy INTEGRO do zastosowania w nowo wznoszonych budynkach, zapewnia optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w dokumencie "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych."
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.