Kompleksowa sprzedaż i montaż okien i drzwi

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.U.H. „MARK – BUD” Marian Nawrocki ul. Czereśniowa 56, 62 – 065 Grodzisk Wielkopolski, REGON 631211091, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowego wywiązania się przez P.U.H. „MARK-BUD” Marian Nawrocki z umowy na wykonanie usługi.

3) Pani/Pana dane osobowe mogą być powierzone wyłącznie podmiotom działającym na rzecz P.U.H. „MARK – BUD” Marian Nawrocki w celu prawidłowej obsługi lub realizacji umowy.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do prawidłowego wywiązania się przez P.U.H. „MARK – BUD” Marian Nawrocki z zawartej umowy na realizację usługi.

5) posiada Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7) podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i jest  dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować odmową realizacji wykonania usługi.

8) Pani/Pana dane osobowe nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu).

9) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej

 

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w dokumencie "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych."
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.