Kompleksowa sprzedaż i montaż okien i drzwi

Okna – profile aluminiowe

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez firmę BROS - producenta okien PCV propozycją zakupu energooszczędnych okien. W stałej sprzedaży posiadamy wiele modeli okien PCV, stanowiących połączenie wysokiej funkcjonalności i estetyki. Są one wykorzystywane w wielu inwestycjach – od nowoczesnych biurowców, galerii handlowych oraz hoteli przez budynki użyteczności publicznej po tradycyjne domy mieszkalne.

Zastosowanie wielokomorowych profili sprawia, że okna te wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami izolacyjności termicznej, a to przekłada się na wyraźną redukcję kosztów energii i oszczędność finansową. Ponadto, wielokomorowe ościeżnice i skrzydła okienne decydują o tym, że okna PCV są wytrzymałe i odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych,chemicznych i biologicznych, a także bardzo wytrzymałe – potrafią z powodzeniem służyć przez ponad kilkadziesiąt lat. Ich szczelność sprawia, że doskonale chronią przed utratą ciepła, a pielęgnacja nie wymaga malowania ochronnego.

Obok standardowych okien PCV oferujemy okna PCV z nakładami aluminiowymi, które wyglądają jak okna aluminiowe, a zachowują parametry energooszczędności charakterystyczne dla okien PCV. Szczegółowe informacje o danych technicznych znajdą Państwo w opisach poszczególnych modeli okien – zachęcamy do zapoznania się z nimi!

 

ECONOLINE

ECONOLINE

System o profilach 51 mm, o 6 mm szerszych niż w standardowych rozwiązaniach. Bez izolacji termicznej, stosowany do konstrukcji wewnętrznych przegród.

IMPERIAL

IMPERIAL 800

Trójkomorowy system polecany do konstrukcji drzwi zewnętrznych, okien i witryn. Przekładka termiczna z poliamidu wzbogaconego włóknem szklanym ma szerokość 24 mm.

SUPERIAL

SUPERIAL 800

System o zwiększonej izolacyjności termicznej, wyposażony w trójkomorowe przekładki termiczne, komorową uszczelkę centralną i specjalne uszczelki szklące.

STAR

STAR

Trójkomorowy system o wysokiej izolacyjności termicznej, z przekładką termiczną o szerokości aż 45 mm. Wyposażony w innowacyjny system odprowadzania wody.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w dokumencie "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych."
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.