Kompleksowa sprzedaż i montaż okien i drzwi

Systemy okienne IDEAL 4000

ideal4000

System IDEAL 4000 85 mm łączy w sobie oryginalność formy ze skutecznością rozwiązań. Absolutnie doskonałe parametry techniczne i futurystyczna forma.

IDEAL 4000 85 mm

Przy projektowaniu systemu IDEAL 4000 85 mm szczególny nacisk położono na stylistykę orz izolacyjność termiczną profilu. Idealne dopasowanie elementów i ich wzajemna kompatybilność pozwoliły połączyć w nowej serii niezwykle popularny wariant skrzydła z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową ramą o głębokości zabudowy 85 mm, co gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Perfekcyjny dobór form sprawia jednocześnie, że okna w tej linii są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

 

IDEAL 4000 85 mm Round-line

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria Round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.

Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

 

aluplastideal4000roundline
aluplastideal4000rl85mm3szyby
aluplastideal4000nakladkialuminiowe
aluplastideal400085mm3szyby
aluplastideal4000

 

System IDEAL 4000 - uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jeno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji.

Mocna konstrukcja profili o głębokości zabudowy 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. W przypadku renowacji, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła. Wielokomorowa budowa t gwarancja wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.

 

Mark-Bud - nowoczesne okna w budownictwie

 

 

Szeroki wachlarz rozwiązań

System IDEAL 4000 oferuje wyjątkowo szeroki zakres możliwości konstrukcyjnych.

Seria Round-line, prfile przeznaczone do budowy okien na rynki zagraniczne: włoski, francuski (okna renowacyjne, okna typu monoblock) oraz holenderski (Blockprofile NL) to niektóre z opcji dostępnych w ramach systemu, decydujących o jego uniwersalności i elastyczności.

W ramach systemu możliwa jest także realizacja drzwi zewnętrznych.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w dokumencie "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych."
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.